Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki a csatos póthaj? Ajánlaná...

Ciki a csatos póthaj? Ajánlanátok elvékonyodott, sérült hajra?

Figyelt kérdés
Nem tudom vegyek-e vagy sem, a saját hajam eléggé tönkrement, inkább dúsítani szeretném, nem hosszabbítani. Próbálom ápolni ahogy csak tudom, ezért félek hogy károsítaná a póthaj... vagy nem? Mit gondoltok?

2014. okt. 17. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

ha jól használod és jót veszel, nem látszik, úgy nem gáz (csak ha kilátszanak a csatok, de ha jól használod nem lesz ilyen)

ez nem is károsítja, hiszen olyan, mint ha csak csatokat raknál a hajadba

a saját hajadat attól még nyilván ugyanúgy ápolni kell, de ez segíthet a dúsításban

2014. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy berakd, a tincsek tövét kicsit tupírozni kell majd a végén kifésülni. Ha óvatosan csinálod akkor ebből nem lesz gond. De ezt csak alkalmakra szokták feltenni, mindennapos viseletre szerintem kicsit sok macera van vele. Persze bele lehet jönni.
2014. okt. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!