Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 11 evesen hasznalhatok ajakapo...

11 evesen hasznalhatok ajakapolot?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy labellorol lenbe szo,ami egy nagyon picit csillog es egy halvanykat szinezett.Az illata dinnyes.Sajnos mindig kicserepesedik az ajkam es ezert kellene.Vagy szerintetek inkabb kenocsot hasznaljak?

2014. okt. 18. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, hasznalhatsz:) a mai 11 evesek alapozokat, szempillaspiralokat, meg mindenfele szarokat is hasznalnak, ami nem is kell nekik..
2014. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ajakápoló nincsen korhoz kötve. Bár nekem a labello nem vált be.
2014. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!:-) Hat amikor en az ajkaimra kentem akkor hamar beitta,ezert nem ragadt tole semmi.Az tudni kell rolam,hogy ki nem allhatom a szajfenyt meg az ilyeneket.De ez nekem nagyon jo.
2014. okt. 18. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatsz bár én inkább a carmexet ajánlanám, seperc alatt rendbe teszi a szád.
2014. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A labello hosszú távon inkább árt mint használ, szóval valami jobbat keress. Olyat amiben nincs színezék, sem illatanyag, se nem ízes meg ilyesmik. Ezek nem tesznek jót.
2014. okt. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oooh..ertem..Akkor az az ajakbalzsam sem jo ugye ami ilyen colas,fantas?!Kepzeljetek el,hogy a baratnom fantasat hasznalt,es 1het alatt rendbe tette a szajat.
2014. okt. 19. 08:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Es hozza teszem,hogy neki nem csak cserepes volt ,hanem nagyon csunya piros cserepes fakadt.
2014. okt. 19. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!