Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van aki hosszasan küzdött...

Van aki hosszasan küzdött hajhullással és megoldódott a problémája?

Figyelt kérdés
Sajnos több éve küszködök hajhullással, de ma már lassan kilátszik a fejbőröm főleg oldalt a halántékomnál. Voltam kivizsgálásokon, találtak problémát is, amit kezeltünk, de a hajhullásom megmaradt... Teljesen kétségbe vagyok esve hiszen a 23 évemmel még korainak találom h kopaszodjak... :( Ha hasonló cipőben jársz és segített valami, légyszíves oszd meg velem. Ellőre köszönöm.
2014. okt. 21. 13:23
 1/6 szimi14 ***** válasza:
Nekem is hullik a hajam mert szàlkàs de ha kisimitom akkor nem hullik!
2014. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szokásosnál valamivel gyakoribb hajmosás, esetleg kombinálva valamilyen hajhullást csökkentő olajjal.
2014. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit azóta másképp csinálok: Head and Shoulders 2in1 menta. Argán olaj. És nagyon sok vizet iszok.
2014. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fema2 válasza:

Ha férfi vagy.

17 éves múlt a fiam. Minden nap mos hajat. Kb. 150 db. hullott naponta. Most 60 körül.

Sokat keresgéltem. Amit most használ.

Természetes DHT blokkolók:

1.Prostenal Perfect napi egy hetente 3-szor

[link]

2. Fűrészpálma napi egy hetente 4-szer

[link]

3. Men's krém egy nyomásnyit bemaszirozni fürdés után a kar belső oldalára, ahol vékony a bőr. Minden este 3 hétig utána egy hét szünet.

[link]

Vitaminok:

1.Biotin napi egy

[link]

2.többféle vitamint szed:halolaj, D3, C, sörélesztő

Külsőleg:

1.Ezerjófű hajszesz hetente 2-szer hajmosás után

[link]

2.Nizoral sampon (nem korpás a fejbőre, de ketokonazolt tartalmaz ami jó, ha bírja a fejbőröd) heti kétszer, 5- 10 percet hagyni hatni

[link]

3.Alpecin Koffein sampon C1 heti 5-ször

[link]

4.Alpecin Koffein hajszesz heti 5-ször este bedörzsölni (nem kell előtte hajat mosni) reggel kimosni a samponjával

Ennyi.

Az alpecin helyett ezeket tervezem megvenni:

[link]


Itt találsz jó szereket, de ha elkezdesz minoxidil tartalmút használni azt "nem lehet abbahagyni".

[link]


Itt olvashatsz erről a témáról:

[link]

2014. okt. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. okt. 22. 10:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Herba vita hajszesz minden napos használattal, nem kimosva, nekem használt 2 hét után már láthatóan... olcsó cucc, szóval mindenképp megéri kipróbálni.
2014. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!