Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hidrogénes hajfesték maradan...

A hidrogénes hajfesték maradandóan világosít az eredeti hajszínen?

Figyelt kérdés

Sötét, hosszú hajam van és vöröset szeretnék, vettem egy szimpatikus festéket, de hidrogén-peroxid is van benne. Viszont nem akarom, hogy miután lekopik a festék, esetleg megváltozzon az eredeti hajszínem. De meg fog?


Köszönöm a válaszokat előre is! :)


2014. okt. 22. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

itt egy kis olvasnivaló a hajfestékekről, és arról, hogy miként működnek.

2014. okt. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fog.
2014. okt. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hajfesték nem fog lekopni, az csak lenő. És nyilván a saját hajszíned fog lenőni.
2014. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek. :) Igazából nem fogalmaztam elég pontosan: olyan festéket vettem, ami 3-6 hónapig marad fenn (28 hajmosás), aztán lekopik. Azt hiszem, ezt hívják féltartósnak.


És ha nem akarok világosabb hajat, csak vöröses árnyalatút, akkor festhetek hidrogén nélkül is, vagy úgy csúnya lesz?

2014. okt. 22. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eredeti hajszíned azzal sem kapod vissza. Kopott vörös marad.
2014. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tartós színező sem kopik ki, csak lenő.
2014. okt. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!