Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismertek olyan nőt, akinek...

Ismertek olyan nőt, akinek csak negyvenen túl, ötven felett kezdett őszülni a haja?

Figyelt kérdés

36 vagyok, nem őszülök... kíváncsi is vagyok mostmár, hogy mi sül ki a dologból :)

lehet, hogy még ötven évesen se leszek szüke / cirmos hajú?


2014. okt. 22. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen
2014. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek ilyet, bevallom. Viszont én 21 éves vagyok, és már most rengeteg őszhajszálam van, iszonyatosan irigyellek :D
2014. okt. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem nő, hanem férfi, de hatvanon felül barna a haja, alig őszül.

van ilyen, de ez inkább a kivétel.

2014. okt. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A magyartanárnőm. Nem tudom, hány éves lehet, pont emiatt nem tudom eldönteni :'D Valahol 40 és 60 között van... ami azért elég tág intervallum. Az arca már elég ráncos, viszont nagyon hosszú, barna haja van. Nem hiszem, hogy festeti, mert nem látom soha lenőve, olyan matt színe van, nem is tudom... festékből lehetne szebbet választani... :D És ugye nagyon hosszú, nem szokott belőle vágatni, akkor nem hiszem, hogy a festéssel bajlódna... és persze ő nem olyan típpus... (ezt 5-6 sorban nem igazán tudom megmagyrázni).
2014. okt. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
édesanyám 45 fölött van, még mindig csak elvétve van egy-egy szál neki, nem is látszik, pedig barna hajú.
2014. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Anyukam 50 folott kezdett oszulni.
2014. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát anyukám valamikor 45 körül kezdte, de nehéz megállapítani, mert festve van folyamatosan évek óta. Apukám túl a 65 éven is csak őszesedik - és nem azért, mert kopasz. :D

Hát ezek után remélem én is későn kezdem. :D

2014. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem a biológia tanárnőm ilyen. 52 éves, egyáltalán nem őszül, nem festi a haját, ráadásul derékig is ér neki.

Vannak ilyen szerencsés típusok, meg olyanok is, akiknek 15-20 évesen is van 1-1 ősz szála.

2014. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én. 40 éves vagyok, és egyetlen ősz hajszálam sincs. Anyai nagyanyámnak is ilyen seszínű haja volt mint nekem, és az ötvenes éveiben kezdett őszülni.
2015. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45 alatt nem szokás őszülni.
2019. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!