Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekvő szolinál van testsúly...

Fekvő szolinál van testsúly korlát? Vagy ha beférek mehetk?

Figyelt kérdés
ennyi időt nehéz végigállni, fekve kényelmesebb volna

2014. okt. 22. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
disznót is perzselni szokták
2014. okt. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

#1:DDDD


miért, hány kiló vagy? nem hiszem, hogy lenne ilyen korlátozás, de ha ez már így felmerül kérdésként, lehet, hogy szoli helyett inkább egy kis fogyi kéne.

2014. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, bocs, ffi, 26év, 152kiló.
2014. okt. 23. 08:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Az eddigi két válaszoló tökéletesen megfogalmazott mindent.


Bár ha szolizol, akkor egy gigantikus hurkahegy helyett egy gigantikus, barna hurkahegy leszel. Persze, szolizz csak, igazán számít a megjelenésben. A műbarnaság mostanában nagyon menő.

(remélem mindenki vágja a szarkazmust)

2014. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szolira költött pénzből vegyél inkább egészséges kajákat vagy kondi bérletet. És ezt most rosszindulat nélkül mondom..többet számítana, mint a műsárgaság.


25N

2014. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha valakit esetleg érdekel: Nem gond a súly. 1-2 helyen kérdezték eddig mennyi vagyok, oda nem mentem többet. Általában úgy kérdezik meg, h "Fekvő legyen, ugye?" De nem kérdezik a súlyomat, pedig 150 fölött vagyok. Elég levetkőzni-fölöltözni, nem hiányzik még 10 perc ácsorgás, így is kimelegszem a végére.
2019. okt. 19. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!