Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nemrég leborotváltam az intim...

Nemrég leborotváltam az intim területeimet, de másnapra elkezdett viszketni s csúnyán kipattogott. Tudnátok tanácsot adni, hogy hogyan tudnám ezeket legközelebb elkerülni?

Figyelt kérdés

Ez volt az első alkalom, s még egyáltalán nem tudom mi lenne a legpraktikusabb módszer.

Am lány vagyok...



2014. okt. 25. 22:07
 1/8 Diamonocska ***** válasza:
igazábol nagyon semmit.mivel a szőr próbál kinőni ujbol a bőr alol ezért van ez.annyit tudok tanácsolni hogy kendd be krémmel és legközelebb próbáld ki a gyantát ha úgy érzed kibirnád.
2014. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Utána kend be sensitive after shave-val, (jó apukádé is, de nekem pl. a Nívea fehér dobozos vált be), kicsit pasi illatú, de legalább használ. Esetleg még a kamillás hintőport is kipróbálhatos és utána egy napig ne vegyél fel műszálas alsóneműt és farmert, csak valami pamut cuccot. Borotválás után közvetlenül ne használj illatosított cuccot se, habfürdő, szappan, ilyenek.
2014. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban vegyél alkoholt ( pár száz forint ), és azzal kend át borotválás után a borotvált területet. Kicsit csípni fog, de fertőtlenít, és kevésbé valószínű, hogy begyullad.
2014. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Legokosabb és legegészségesebb, ha nem borotválod.
2014. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az segít, ha előtte bedörzsölöm bőrradírral, mint ahogy az arcomat szoktam :)
2014. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem semmi nem segít, másnap úgy fáj, hogy mozogni alig tudok...pedig már sokmindent próbáltam :(
2014. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt. Ami segít: rögtön borotválás után babahintőporozás, éjszakára ha szükséges babakrémmel (v Neogranormon) bekenni.

Alkohol, after shave, egyéb krémek nekem csak rontanak.

2014. okt. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A negyediknek igaza van.
2014. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!