Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápoljam a hajam?...

Hogyan ápoljam a hajam? Nagyon töredezett zsíros és korpás a hajam.

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam de egyszerűen kezelhetetlen a hajam. körülbelül fenékig érő barna hajam van már körülbelül 1 éve nem festettem garnieres kondicionálót és sampont használok kifejezetten töredezett hajra ennek ellenére mégis oly mértékbe töredezik hogy mindenütt apró kis hajdarabkák vannak. Viszont a fejbőröm annyira zsíros és korpás hogy minden nap képes bezsírosodni akár minden nap kellene hajatmosnom de olvastam hogy ez nem tesz jót a hajnak ezért próbálok minél kevesebbet hajat mosni.Kérem segítsetek.

2014. okt. 26. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vágass belőle kb. 3-4-5 cm-t. Hamar vissza fog nőni, és jót fog neki tenni. És a hajvégekre egy kis sampont, esetleg hajszeszt nyugodtan tehetsz. Ami a zsírosodást illeti: használj direkt zsíros hajra gyártott sampont, és sokat kösd össze, főleg otthon.Ne fogdosd sokat, mert minél többet érintkezik a bőröddel,annál gyorsabban zsírosodik. Csak vizet igyál, naponta minimum 1.5 litert. És ugye elengedhetetlenek a vitaminok (nem feltétlenül tablettákra gondolok, gyümölcsök fogyasztás is tökéletes.)

Hamar jobb lesz! :)

2014. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már minden zsírosodás elleni sampont kipróbáltam valami töredezett hajra konkrét terméket nem tudsz ajánlani?
2014. okt. 26. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én samponok terén abszolút Nivea párti vagyok,de ami zsírosodás ellen vállt be az a Bojtorján sampon ill. hajszesz, de az utóbbival vigyázni kell, mert egy egész napra garantáltan érezni lehet egy méteres körzeten belül azt a jellegzetes illatot, ami a férfi parfümhöz hasonlít. És a kedvenc balzsamom a Syoss, habár az én hajam nem nagyon töredezik, de nagyon jót tesz neki.
2014. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami jobb minőségű hajápoló/sampon/balzsam kéne szerintem a hajadra, olyat pedig csak fodrászkellékesben kaphatsz és nem mondanám olcsónak őket, Keune és hasonló márkák, nézz utána. Lehet neten olcsóbb megrendelni. Töredezett hajat először is le kell vágatni, tehát ha 20 centi töredezett akkor annyit kell levágni, különben sose lesz egészséges. Tudom mindenki mániája a hosszú haj, de ha full töredezett akkor inkább ronda kategóriába esik, nem a szépbe. Vágás után lehet ápolni, hajvégekre tehetsz argán olajat, csak pár csepp kell egy alkalommal, szóval elég gazdaságos cucc, nagyon jól ápolja a hajat.
2014. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!