Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy hetem eltüntetni/csökk...

Van egy hetem eltüntetni/csökkenteni a pattikat. De hogyan?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és még mindig pattanásos. Vannak idők, amikor jobban, vannak idők, mikor kevésbé. Nem ilyen durva ragyákra kell gondolni, olyanom sosem volt. Helyette viszont vannak ezek a pici, szinte kinyomhatatlan kis pöttyöcskék, főleg a homlokomon van rengeteg.

Ennek sajnos az is az oka, hogy sokszor púderestől fekszem le, és kb. hetente egyszer jut eszembe az arctisztítás. Ráadásul az utóbbi egy hétben csak úgy falom az édességek és műkajákat :(


De most vége. 1 hét múlva lesz egy nagyon fontos nap az életemben, és addigra valahogy minimalizálnom kell. Minden tippet szívesen fogadok.

Táplálkozás, arctisztítás, minden érdekel.


Köszi!


2014. okt. 29. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Kerüld a zsírokat, olajosmagvakat. mozogj sokat és rendszeresen moss arcot valami fertőtlenítő szappannal, és sose piszkáld!


a sok dzsuva kaját így dobja ki a bőröd. egyél inkább sok sok gyümölcsöt.


Sok sikert! :)

2014. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hamarabb kellett volna gondolkodni, mert 1 hét édes kevés ahhoz hogy a bőröd kitisztuljon, az minimum 3 hét lesz. De amúgy tartsd be a higiéniát, étkezz egészségesen.
2014. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
te is tudod, hogy mi a baj. ha sminkben fekszel le aludni és műkajákat eszel, akkor ne csodálkozz, hogy csúnya a bőröd. vegyél erőt magadon és változtass.
2014. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Reggel és este arcmosás, a sminket le kell mosni minden este, ezzel máris sokat segítettél. Igyál naponta 2 Liter vizet. A meglévő pattanásokra pedig Garnier SOS pen

[link]

és kék lukács acne stop krém


Ez a kettő nekem csodát tesz, a mély pattanásokat segít hamar lecsillapítani, a normális pattanások pedig 2 nap alatt ,a kicsik egy nap alatt eltűnnek :)

2014. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

először is menj el kozmetikushoz minél hamarabb (van ahova nem kell bejelentkezni, szóval akár holnap)

ő rendbehozhatja a bőröd de kell pár nap amíg javul, szóval minél hamarabb menj el

persze ne egyél ilyen kajákat, meg mindennap arctisztitás.

a fontos napon pedig használj valami jó minőségű alapozót. sztem ez a legjobb megoldás, ha ügyesen sminkelsz tökéletesnek fogják látni az arcbőröd.

ja és fontos hogy jó minőségű legyen, mert annak jobb a fedése, tartósabb, és a bőrnek is jobb.

2014. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!