Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvégápolót ajánlotok...

Milyen hajvégápolót ajánlotok töredezett hajra amit száraz hajra lehet használni, nem ragad és nem zsírosodik tőle?

Figyelt kérdés
Serical balzsamot használok de emelett szeretnék egy jó hajvégápolót is. Olyasmit amiket a fodrászok használnak
2014. okt. 30. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Argán olaj.
2014. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
L'oreal Mythic oil. Nem olcsó, de kevés kell belőle.
2014. okt. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
44%
Szia!:) Amilyen olajokat írok, csak úgy használd ha NAGYON NAGYON alaposan kimosod + még ha nagyobb változást akarsz elérni összevegyítheted őket, én is így csinálom és nagyon elégedett vagyok a hajammal .:) Csinálhatod úgy is, hogy egész éjszaka a fejeden hagyod, így jobban betudnak hatolni és jobb eredményt fogsz elérni. De például ha ez nem lehetséges csak pár órát tudod rajtahagyni, akkor hájszárítóval száríts rajta, és legyen a hajad előre felmelegített törülközőbe tekerve. Ezeket keverd össze : Ricinus olaj ( gyógyszertárból tudsz venni ), olíva olaj, kókuszolaj ( gyógyszertár/drogéria ), én néha rakok bele napraforgóolajat is, argánolaj ( magyarországon nem igazán lehet kapni, de egy próbát megér), egy kis méz + e-vitamin kapszula! Ha ezeket összekevered és ráadásul éjszaka is fennhagyod nem fogsz ráismerni a hajadra! Ezeket minden második hajmosásnál használd, száraz hajra vidd fel! Utána használj, ha lehetséges sörös/ecetes öblítést. Jó hajazást :))
2014. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a Kallosnak van egy hajvégápolója 500 ft körül, szerintem érdemes kipróbálni. én vizes hajra használom, de elvileg lehet szárazra is.
2014. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!