Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Párkapcsolatban ti hogyan...

Párkapcsolatban ti hogyan oldjátok meg az intim gyantázást?

Figyelt kérdés

szóval az a gond, hogy ahhoz, hogy a gyanta rendesen leszedje, kicsit meg kell növeszteni a szőrt. nyilván nem 3 centisre, de azért már látható hosszúságúra. mi viszont rendszeresen együtt vagyunk és nem szeretném, hogy a barátomnak a burjánzó szőrömmel kelljen találkoznia. ez olyan lehangoló.


nyilván nem óvodás és tudja, hogy egy felnőtt nőn van szőr ott is meg nem ezen múlna a kapcsolatunk, de engem mégis zavarna. mindketten utáljuk a szőrt. addig ne szexeljünk vagy mi? ti ezt hogy oldjátok meg, nem zavar, hogy 'szőrösen' kell együtt lennetek? komolyan, ez hogy megy?



2014. nov. 2. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem mersz szőrösen mutatkozni a párod előtt, akkor nem biztos, hogy megfelelő párt választottál....

Én nem akarok beleszólni, de két emberről van szó, aki elvileg szereti és elfogadja egymást, miért érzed cikinek?

Nagyobb problémát csinálsz ebből, mint amilyen.

Én borotválkozni szoktam, de van, hogy megnő hosszabbra, a párom pl csak visszavágja rövidebbre a szőrt, nem problémázunk azon, ha esetleg kimarad.

2014. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát. viszonylag friss még a kapcsolat és tudod, ilyenkor még megvan az emberben a vágy, hogy semmilyen illúziót ne romboljon le meg ilyesmi..
2014. nov. 2. 10:27
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
majd miután először fingott egy igazi recsegőset előtted, amin utána tapló kamaszfiú hangon röhög, te is merhetsz mutatkozni fél mm-es pinaszőrrel.
2014. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy könnyebb, ha borotválod, nem, Azt minden nap, vagy minden másnap meg tudod csinálni és akkor nem kell ilyenen izgulni.

#1

2014. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy felnőtt párkapcsolatban nem lehet probléma. Jó, ha nem hanyagolod el magad, és szeretnél előtte mindig szép lenni, de ez azért enyhén túlzás, már elnézést. A pár mm-es szőr nem "burjánzó", és egy normális értékrenddel rendelkező férfi számára egyáltalán nem kiábrándító.

Ha meg mégis az, akkor nem tudod máshogy megoldani, csak ha:

1. nem szexeltek addig (De mégis ki az a férfi, aki egy pár mm-es szőr miatt nem akar szexelni? Ha meg ő akar, te meg rendszeresen csak emiatt visszautasítod, szerintem sokkal kiábrándítóbb, mint a szőr..)

2. Nem gyantázod, hanem borotválod.

2014. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintetek nekünk pasiknak ez gond???
2014. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy oldottam meg, hogy felnőttem. Egyébként lehet, hogy csak mi vagyunk ilyen lazák, vagy nem tudom, de én soha nem éreztem görcsös késztetéseket arra, hogy fenntartsak lehetetlen illúziókat. Engedd el a görcsöket, és nőj fel, hogy normális párkapcsolatod lehessen, amiben eszedbe nem jut negyedmili szőrön töprengeni.
2014. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem hegedűvonó az, hogy gyantázni kelljen. :)
2014. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem gyantázik itthon senkisem se ő, se én.
2014. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyantához 3-4 mm szőr kell... amit leginkább észre sem vesz egy pasi még. Én 2 hetente borotválkozok, addig elég sok szőr kinő, de a páromat pont nem érdekli az ilyesmi. Sose szerette az olyan nőket akik mindig tökéletesnek akarnak látszani. Olyan erőltetett dolog az.
2014. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!