Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le merjem vágatni a hajam? Mi...

Le merjem vágatni a hajam? Mi a véleményetek? Hogy állna?

Figyelt kérdés

Nem egy extra rövid fazont akarok csak egy ilyen váll-váll alá érőt. Volt már rövid hajam de akkor ilyen fülig érő és akkor nagyon-nagyon bongyor voltam.


[link]



2014. nov. 8. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vágasd le. Mivel kerek arcod van, a hosszú haj megnyújtja. Ha levágatnád, akkor még kerekebbnek tűnne.

Amúgy is kár lenne érte, nagyon szép hosszú hajad van!

U.I.: Máskor vágd le a képről a Retrica feliratot, mert egy picit zavaró :)

2014. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kerek archoz, göndör hajból a minél hosszabb a jobb. Szóval inkább ne vágasd le.
2014. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)Akkor majd még meggondolom!
2014. nov. 8. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg neked jobban állna egy rövidebb stílus. A hosszú haj kicsit valóban megnyújtja az arcodat. De minek megnyújtani? :) Szép vagy így is és úgy is. Nekem is hasonló arcom van és nem rég vágattam a hajam rövidre. Sokkal jobb mint a hosszú! Bár ízlések és pofonok...
2014. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek kell megnyújtani? Azért, mert úgy jobban néz ki. Egy kerek arcú lánynak egyértelműen jobban áll a hosszú haj.
2014. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyiból butaság, hogy a rövid haj valójában vékonyítja az arcot.
2023. jan. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!