Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldökfestés otthon?

Szemöldökfestés otthon?

Figyelt kérdés

valakinek tapasztalatok? érdemes? vettem kifejezetten szemöldökre való festéket, de az van ráírva, hogy 'kizárólag szakipari felhasználásra', ez pontosan mit takar?

nem vagyok béna, kétbalkezes, mindig magamnak csinálom az ilyen dolgokat (szemöldökszedés, szőrtelenítés, hajfestésben is elég rutinos vagyok), szóval nem érzem úgy, hogy egy kozmetikus annyival jobban meg tudná csinálni. esetleg még segítségem is akad. valaki csinált már ilyet? esetleges negatív tapasztaltok is érdekelnének.



2014. nov. 8. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Mindig magamnak csináltam, fogom a hajfestéket amit a hajamra is használok, bekenem vele, majd lemosom ha látom hogy már jó a színe. Elrontani nem igazán lehet...
2014. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából én is így gondolom, csak annyi helyen olvastam/hallottam, hogy ezt bízzuk kozmetikusra és otthon ne kísérletezgessünk.. de holnap megcsinálom:D
2014. nov. 8. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Előtte zsíros krémmel kell bekenni a bőrt,hogy ne fogja be,utána simító mozdulatokkal kell a festéket felvinni,majd normálisan lemosni.
2014. nov. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hú, kedves előttem szólók...nem így kell ezt. Remélem még nem vette el senki a kedved az otthon festéstől.

Én évek óta csinálom. Van KIFEJEZETTEN szemöldökfestésre való festék, ha ilyet szereztél, akkor 6%-os OXI krémet is vegyél hozzá. Kb. borsónyi mennyiséget keverj össze egyikből és másikból is. Kb. 1 perc keverés elég. Felviszed, pülpuckával lehet igazítani rajta egyszerűen, majd min. 10 perc, én 13 percig szoktam rajta hagyni, és vattapamaccsal lemosom. Ennyi. A festékem márkája Refektocil, az oxi-krémé Kalos, de bármilyen jó.

2015. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszt, azota megcsinaltam mar tobbszor is es minden tok jo lett! Csak nem tart tul sokaig.. Kozepvarna szemoldokomet festem sotetebb barnara es kb egy-masel hetig latszik. Nektek meddig tart ki? Tovabb kene hagynom?
2015. jan. 13. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!