Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan létezik, hogy annyit...

Olyan létezik, hogy annyit vasaltam és szárítottam be a hajam egyenesre, hogy mostmár nem göndörödik vissza? Lehet még valamit tenni?

Figyelt kérdés
Anyukám mondta, hogy neki egészen addig ameddig elsőnek nem szült, teljesen göndör haja volt. Én körülbelül 1-2 évig vasaltam, aztán abbahagytam mert csak rontok vele a hajam minőségén. Most pedig már csak hullámos, ha beszárítom, 5 perc után itt ott magától behullámosodik, párás levegőben az egész.. de ha vizes hajjal alszom el, naagggyon göndör lesz reggelre... :D ezért elkezdtem azon gondolkodni hogy lehet az egész hajamat tönkrevágtam a vasalással:S ne haragudjatok ha ostoba kérdés, de normális válaszokat várok :))

2014. nov. 14. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges. Változott a hajad, ennyi.

Nekem olyan 14 éves koromig szögegyenes hajam volt, most meg loknis, göndör, ha levegőn szárad meg. Ha kiszárítom egyenesre hajszárítóval, akkor rövid időn belül visszamegy hullamásra, pár nap után göndör a vége.


Az egész hajad nem tudta tönkre vágni, majd lenő, ami esetleg töredezett, de utána egészséges haj fog nőni, ha nem cseszteted állandóan vasalással.

2014. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!