Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami jó krém a pattanások...

Valami jó krém a pattanások visszahúzódására?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és eddig ha volt 3 hónapba 1x pattanásom,most viszont azt vettem észre hogy a homlokom tetején jönnek ki a pattanások...Eddig örültem h én megusztam ezt a kamaszkori pattanásos dolgot.. :S

Esetleg tudtok valami jó krémet vagy valamit amivel nem tud több pattanás kijönni? (Eddig minden nap 2x tonikoztam a Soliteint tonikjával ami zsíros pattanásos bőrre való)



2014. nov. 14. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Pattanás elleni ecsetelőt használj rá ne krémet.
2014. nov. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én skinorent használok, az rendbe teszi a bőrömet.

Gyógyszertárba lehet kapni, recept kell hozzá. Kérd meg a háziorvosod, hogy írja fel.

2014. nov. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A "Mennyei Esszencia Neked", ahogy nekem ajánlották. Használt az Arquebuse Water, mely minden kétséget kizáróan a jelenben is bizonyítja, – ahogy teszi ezt évszázadok óta – a természet csodálatos és ámulatba ejtő erejét.Itt nézhetsz utána: [link]
2014. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. nov. 15. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!