Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vágassam a hajamat,...

Hogyan vágassam a hajamat, hogy ilyen formája legyen? (képekkel)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, hogy a vége a hajának tömött, és olyan, mintha egyenesre lenne levágva.

Nekem is már egy ideje egyenesre van vágva hátulról a hajam, de mikor előre teszem nem ilyen egyenes a vége ha értitek.

Milyen formával érhetem ezt el, hogyha előre teszem egyenes legyen? Kevés hajam van mellesleg tudom így nem lesz annyira tömött de megpróbálnám.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


(Tudom sok a kép de így több oldalról is látszik)

Előre is köszi, felpontozlak:)



2014. nov. 18. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Márpedig nincs trükkje, egyenesre van vágva a haja alja. Talán a hossz is fontos.
2014. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem csak nagyon ki van fésülve, utána meg nagyon ki van vasalva a haja a lánynak. Próbáld meg ezt te is, én is hasonlót szoktam.
2014. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!