Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés. Ti mit javasoltok?

Hajnövesztés. Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Sajnos egy betegség során kihullott rengeteg hajam, és most kezd visszanőni, de csak tízen-pár centinél tart, ahhoz képest hogy a betegség előtt majdnem a derekamig ért. jelenleg csatos póthajam van, de nagyon utálom a tudatot, hogy hordanom kell. Sokan nem tudják miért hordom, és azt hiszik csak azért mert felszínes vagyok...de inkább nem árulom el miért mert aztán meg az lesz h jaaj beteg, szegény...és utálom ha sajnálnak, mert akkor nem érzem magam olyan jól a társaságban.

A lényeg, hogy lassan itt a szalagozó, a tabló és hosszú, de ha nem is lehetséges, hosszabb hajjal szeretnék már végre mutatkozni. Ehhez várnék tippeket, hogyan tudnám egészségesen noveszteni a hajam. PL.miket egyek, mivel ápoljam.

Előre is koszonom



2014. nov. 18. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ricinus olaj, koffeines sampon, vagy tonik.
2014. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyógynövényes szereket használj, pl Herba Vita hajszesz elég jó, meg tea főzetek, nézz utána melyik gyógynövény a legjobb a célra és olyanokat szerezz be. És olajakat semmiképp ne kenj a fejedre.
2014. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Átlagosan havi 1 cm-t nő a haj, ezt nagyon megnövelni nem tudod. Nekem 2 év alatt nőtt úgy kb 40-50 cm-t a hajam, hogy samponon és balzsamon kívül semmi de semmi mást nem használtam. Se plusz ápoló, se olajok, se hab. A lehető legkisebb igénybevételnek próbáltam kitenni, szóval se festés, se egyenesítés és a fésűt is hanyagold. Hajkefével napi egyszeri laza átkefélés. A sampon és a balzsam L'oreal volt.

Amikor befestettem na onnantól totálisan belassult a növése. Ezelőtt a nagy hajrá előtt pedig használtam mindenféle flancos cuccot ami csak ápolhat és jó lehet és szinte semmi, alig-alig növögetett.

Szóval a kevesebb néha több, de gondolom egyénfüggő. Ami biztos, hogy hajzuhatagot ne várj a tanév végére :/

2014. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedjél cinket!
2014. nov. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen mindenkinek !!!!
2014. nov. 19. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!