Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első alkalom után még nem nől...

Első alkalom után még nem nől vissza erősebben a bajuszom?

Figyelt kérdés
Van egy olyan problémám, hogy sötét, erős szőrzetű lány vagyok. Szemöldököm csipesszel szedem ki, és vannak olyan szálak, amik még ki se nőttek, de már lehet látni a fekete gyökerüket eléggé. Tudom, hogy a szemöldök sokkal erősebb mint a bajuszszőrzet, de én a szemöldököm mellett (befele) szedtem ki, azok pedig akkor még pihék voltak. A bajuszom is olyan pihe volt (én hülye utólag bánom is) legyantáztam, ami maradt kiszedtem csipesszel. Szerintetek már első alkalom után olyan erősen nől vissza a fekete szőr mint a szemöldökömnél, és lehet látni a gyökerét, vagy első alkalomnál még nem? 15/L

2014. nov. 19. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem szinte ugyanez van. Nagyon erős és sötét a szőrzetem, és már 13 évesen szedetni kezdtem a szemöldököm.A bajuszt is már jó párszor csináltam, de nekem nem lett erősebb. Ugyanúgy nőt vissza :)
2014. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nől vissza erősebben,nyugodtan gyantázd.
2014. nov. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1-es válaszoló-neked a szemöldököd melletti pihék is megerősödtek vagy azok nem?

2014. nov. 20. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, semmi sem erősödött meg :) (Első voltam)
2014. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2014. nov. 26. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!