Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnék ilyen hajat...

Hogy tudnék ilyen hajat készíteni magamnak? (lófarok)

Figyelt kérdés

A hajam hullámos, és elöl a babahajak felállnak ha hátrafogom :(

ilyet szeretnék:


[link]


és kb. ennyire hullámos a hajam:


[link]


Az nem baj ha hátul hullámos marad! Csak elöl szeretném ha normálisan állna, meg ha nem lenne lenyalva.

Gondolom tupirozni kéne, de nekem úgy se sikerül...


2014. nov. 22. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tupírozod úgy csak jobban "kócosabb" vagy össze-vissza lesz. Nekem egyenes hajam, szóval nem tudom, de talán ha alaposan kifésülöd, felgumizod és utána lelakkozod akkor megmarad. Gondolom azt akarod, hogy sima legyen, de azért mégis "púpos, laza" tehát ne ilyen lelapult vagy nem tudom. Egyébként nekem is eláll néhány helyen, mondjuk nem feltűnően mert ugye, rövid és azt nem tartja semmi, hogy megálljon. Mondanám, hogy hullámcsattal csatold el, de szerintem ahhoz is hosszabb tincsek kellenek.
2014. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt leginkább a már nem friss hajon tudod a legjobban kivitelezni, ekkor már jobban összetapadnak a hajszálaid plusz hajlakk és kész is van.
2014. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!