Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hajmosásnál mennyi haj...

Egy hajmosásnál mennyi haj jöhet ki, hogy az még egészségesnek mondható?

Figyelt kérdés
mostanában úgy látom hogy nagyon-nagyon sok jön ki :(

2014. nov. 23. 21:05
 1/6 anonim válasza:
Én azt hallottam, hogy maximum 100hajszal hullhat ki... Annyi meg egészséges Elvileg... Nemtudom h igaze én ezt hallottam.
2014. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is ezt a max 100 hajszál hullhat ki verziót hallottam, de szerintem talán az egyéni mérték hasznosabb. Mármint megfigyeled 1-2 hónapig, hogy kb mennyi haj hullik ki, és ha később attól eltérő mennyiséget tapasztalsz tudod hogy valami megváltozott.
2014. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és lehet hogy így rövidebb lesz a hajam? (a hosszabb szálak hullanak ki a rövidek maradnak, vagy azért ennél kiegyensúlyozottabb a dolog?)
2014. nov. 23. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, lényegtelen mennyi haj jön ki, azt nézd mennyi marad a fejeden. Ha az eddig megszokottól ritkább, akkor baj van. Ha kb ugyanannyi akkor mindegy mennyi jön ki. Anyukám évek óta ezzel őrjít, jaj mennyire hullik a haja. A fején viszont mindig ugyanannyi van, azóta már kopasznak kéne lennie. Ááááá...
2014. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hajmosásnál megfogod számolni vagy mi?
2014. nov. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amúgy megfigyeléseim alapján évszaktól is függ... ősszel és tavasszal több hull, akár az állatoknál, amikor lecserélik bundájukat. Pl. két hónapja erősen hullott, most meg már kevésbé... tavasszal megint ugyanez.
2014. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!