Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azok, akiknek csibe sárga,...

Azok, akiknek csibe sárga, vöröses lesz a hajuk szőke hajfestéskor, hol ott hamvasabb árnyalatot szeretnének mit rontanak el?

Figyelt kérdés
Kérdésem arra vonatkozik, hogy akik sárgás, vöröses árnyalatú hajat kapnak eredményként szőke festék használatától, ők csupán túl aranyos-sárgás hajfestéket választottak, ami nem zöld,kék bázisú, vagy türelmetlenek voltak, és egy erős hajvilágosítót tettek a hajukra, ami viszont azt eredményezte, hogy a festék nem bírta maradéktalanul kiirtani az erős színű pigmenteket, ezért megragadt a folyamat ennél a sárgás színnél?

2014. nov. 23. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A festés es a szivatas között óriási a kulonbseg. Utobbitol lesz sárga. Nézz utana.
2014. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerre csak ksi mértékban szabad világosítani a hajat. Ha túl nagy a váltás, akkor bizony kiégett szín lesz a végeredmény.
2014. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Leszívatják sokan, azt hiszik ez elég hogy szőkék legyenek, de hát a leszívatás csak előkészítés, után kell festeni is. Attól tűnik el a nem kívánt sárga vagy vörös árnyalat. Mondjuk ha nagyon vöröses marad akkor még tovább kell szívatni, mert a vöröset a szőke festék még mindig nem fogja be szőkére.
2014. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szőke festék használatakor akkor lesz sárgás-vöröses az eredmény, ha nem volt megfelelő a festékválasztás, túl sötét volt a kiindulási alap.
2014. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt csibesárga, amikor csak leszívtam magamnak itthon. Azt hittem, az már festés. Mentségemre, tinédzser voltam. Azóta már csak festem, szívatás nélkül Garnier-vel, olyannal, amilyenre az van írva, hogy X-Y árnyalatot világosít, nincs benne szőkítő por.
2014. nov. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!