Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kevert szálas póthajat érdemes...

Stella08 kérdése:

Kevert szálas póthajat érdemes mikrogyűrűzéses módszerrel felrakatni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje azon gondolkodok, hogy a kevert szálas póthajamat mikrogyűrűzéssel feltetessem-e. Annak idején tresszelt EREDETI indiai hajként vettem, viszonylag olcsón, viszont van egy fodrász ismerősöm aki szerint nem teljesen valódi a haj, mert a szőkítőre is elég érdekesen reagált (alig szívta meg) és amikor fel volt varratva párszor, pár nap után kezelhetetlenné vált, pedig megfelelően ápoltam. Mikrogyűrűzéses technikával tette volna fel nekem. Most az lenne a kérdésem, mivel nem valódi teljesen a haj, hogy megéri-e ezzel a technikával feltetetnem, nem lesz vele ugyanannyi bajom mint amikor felvarrtam? Nem lesz ugyanúgy kócos, fésülhetetlen, kezelhetetlen?

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. nov. 28. 10:44
 1/4 manó901 válasza:
Ugyanolyan kócos lesz. Csinálhatjátok bármilyen technikával, ha egyszer rossz a haj, az egész hajhossz kócolódni fog. Vegyél eredeti európai hajat festetlen vágott copfban, azzal nem lesz bajod.(hajhosszabbító vagyok)
2014. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, milyen módszerrel teszik fel, a műhaj az műhajként viselkedik mindig. Inkább rakass rá csatokat, hogy kivehető legyen, talán úgy nem okoz akkora bosszúságot, ha megint kezelhetetlenné válna.
2014. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Igazából én is gondoltam, hogy ugyanolyan lesz, de hát a remény hal meg utoljára, ezért feltettem a kérdést :)

Eredetileg csatos egyébként, szoktam néha úgy is hordani. Csak jobb lenne hosszútávon, amivel annyi a baj, hogy nem olcsó dolog az IGAZI európai haj :/

2014. dec. 1. 01:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj európait venni,épp úgyan olyan jó az indiai vagy az orosz..vagy van jobb minőségű ázsia
2015. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!