Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek az egészséges...

Mit tehetek az egészséges göndör hajért?

Figyelt kérdés

Kilépek az utcára és azonnal úgy nézek ki mint egy oroszlán,száraz és összevissza áll,nem számít milyen az időjárás,ráadásul magyon hullik is,és nem is mindenhol göndör,a fejem tetején teljesen lapos kb középig aztán hirtelen úgy néz ki mintha egy 2 éves gyerek firkálta volna!Még KOCKA alakú fürtök is vannak!

Azt szeretném tudni hogy hogyan kéne kezelnem az ilyet természetes úton,tudom hogy használhatnék hajfixálót vagy valami de nem azt akarom elérni hogy úgy nézzen ki MINTHA normális hajam lenne,tényleg azt akarok!


2014. nov. 28. 19:02
 1/3 anonim válasza:
Szia, nekem is göndör hajam van, én reggelente babaolajjal kenem be egy kicsit :)
2014. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a bajom de par napja talaltam a szep gondor hajra megoldast,bar lehet ez nekem konnyebben megy mert alapbol van egy kis hullam a hajamban(lehet neked is)..Szoval a bekotott copfot felsodrod es korultekered a hajgumihoz igy lesz egy konty,azt pedig egy ujabb hajgumival vagy csattal odaerosited,aludj ugy ejjel masnap reggel bontsd ki es csak a hajtovedtol kb a hajad feleig fesuld ki az ejszaka felallt hajat a loknik a hajban pedig megmaradnak(azokat is rendezheted).Tok termeszetesen nez ki es cuki!
2014. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Csak akkor lesz Egészséges Fejbőröd ha letolod azaz leborotválod a hajad, és tar kopasz leszel.

Nem kell babaolajjal kenegetni...Pff

2014. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!