Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás utáni foltokra?!

Pattanás utáni foltokra?!

Figyelt kérdés
köszi a választ :)
2010. jan. 31. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
neogranormon
2010. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat olvastam, hogy jó rá a szódabikarbóna kicsi vizzel keverve. De én még nem próbáltam.
2010. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A legelső válaszadótól kérdezném hogy (ha ő használta) neki mennyi idő után lehetett látni javulást?


Amúgy én is ma vettem neugranormont és remélem tényleg jó! :)

2010. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

én is használtam de lehet nem vagyok elég kitartó!

neked sok sikert!

2010. febr. 9. 20:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen erős foltokat tud elhalványítani, de: 1 ek szódabikarbóna, 1 ek élesztő, 1 tk víz (nekem jó volt, bár nincsenek erős foltjaim). Szaga van...


[link]

2010. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi, ezt kipróbálom!
2010. febr. 9. 21:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Ettől nagyon szép lesz a bőr (eltüntet, megelőz, és foltot halványít): egyenlő mennyiségű vadgesztenyelevelet, levendulavirágot, zsályalevelet, diólevelet, útifűlevelet, libapimpófüvet, borsosmentalevelet leforrázunk, pár percig állni hagyunk, majd áttöröljük vele az arcot. Ez az eredeti recept, de én kihagytam belőle a pimpót, viszont tettem bele cickafarkat és körömvirágot. A dió kicsit barnítja a bőrt. Lehet nagyobb mennyiséget is csinálni, hűtőben 1-2 hétig eláll (teafaolajat cseppentve bele, még tovább), de frissen a legjobb.

(20:58-as)

2010. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm...szerintem nem csak nekem hasznos válaszok :)

honnan ismersz ilyeneket? :)

2010. febr. 9. 21:38
 9/11 A kérdező kommentje:
bioboltokban szerezhető be az alapanyag?
2010. febr. 9. 21:39
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyógynövényes könyvekből, kertész vagyok :D

Ezt konkrétan a Rápóti-Romváry-féle Gyógyító növényekből és a Herbáció magazin cikkeiből szedtem össze.


Lehet gyógynövényes boltokban kapni ezeket szárítmányként (kivéve talán a vadgesztenyelevelet), ha 1 zacskót veszel mindegyikből, nagyon sokáig kitart, ha ilyen sokféle növényt keversz össze.

Nem érdemes gyógyszertárban venni, mert ott általában drágábbak u.azok a márkák. (Én a kertből szedegetek többnyire.) Bp-en érdemes megnézni a Mediline és Herbaház üzleteket, egész jók az árak, és hihetetlen áruválaszték van.

2010. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!