Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok/Nők? Van olyan, aki...

Lányok/Nők? Van olyan, aki magának vágja a haját?

Figyelt kérdés

Én pont most készülök a mutatványra, igazából csak 1-2 cm-t szeretnék a végéből vágni és nem akarok emiatt fodrászhoz menni, gondoltam megoldom magamnak. Találtam is egy tök jó videót:


https://www.youtube.com/watch?v=xw76mmh4o8Y


Mit gondoltok ezalapján? Meg lehet csinálni? Olvasgattam a kommentek között és ott nagyon pozitívakat írnak. :)



#hajvágás #hajvágás saját kezűleg
2014. dec. 6. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a csaj nem egy-két centit vágott a hajából. Én megfogadtam hogy az én hajamat többet nem vágja le fodrász, mert legutóbb is elég "jóra" sikerült. Majd megkérem anyut hogy ha kell ő vágjon a végéből egy-két centit.
2014. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D Jó, hát én ennyit nem vágnék le a sajátomból, éppen csak a végéből szeretnék egy kicsit. :) Szerintem ha elrontanám se látszana.. :D
2014. dec. 6. 14:29
 3/5 anonim válasza:
Én a barátnőmnek a haját vágtam le egyszer 15 évesen és azóta én vágom a haját és 1x nagyon siettet és borzalmasul ferde lett szóval ha neki állsz magadnak hajat vágni akkor ne kapkod el és ne gyorsan mert úgy jársz mint én és akkor annyi a hajadnak
2014. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig magamnak vágom a hajam, valahogy így: https://www.youtube.com/watch?v=CzsdsHJ7xoQ
2014. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Én is levágtam tegnap végül, azzal a módszerrel, amit fent említettem/linkeltem és tök jó lett. Nem vágtam sokat, szóval ha rossz lenne se lenne feltűnő. :D


22N

2014. dec. 7. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!