Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek a hajammal mivel...

Mit tehetek a hajammal mivel nagyon hamar zsírosodik?

Figyelt kérdés
Konkrétan a hajmosást követő nap végére már elkezd zsírosodni. Pórbáltam már két napont mosni de az túl sok és csak többet árt, utána próbáltam egy héten egyszer, de nem változott semmi. Most 3-4 naponta mosom de mint mondtam minden nap kéne mossam hogy jól nézzen ki. Hozzáteszem apumnak is nagyon zsírosodik a haja, gondolom örököltem. Nem tudnátok ajánlani esetleg alternatív megoldásokat vagy valamilyen terméket ami segíthetne vagy nektek bevált ? 17,L
2014. dec. 10. 19:17
 1/2 anonim válasza:
Nekem a citromlé vált be.Vagy még jó a zsíros hajra a Garnier Ultra Doux samponok (én a gránátalmásat használom) A citromlevet meg úgy használd hogy hajmosás után ráöntöd a hajadra a citromlevet majd bedörzsölöd és beszárítod, nem kell kiöblíteni. Egy citrom kb. 4 hajmosásra elég de ugye függ attól milyen lédús. Remélem segítettem.
2015. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen, megpróbálom.
2015. febr. 17. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!