Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tehetném egyértelművé...

Hogyan tehetném egyértelművé a lányok számára, hogy nekem a magas lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Imádom a magas, vékony, dús fekete, vagy sötétbarna hajú lányokat, amelyiken anyajegy is van még gyönyörűbb. Ennek ellenére szinte mindig az alacsonyabb lányoknak jövök be. Szeretem őket is, de nem rajongok úgy értük mint egy olyan tulajdonságokkal rendelkezővel, amit leírtam. Hogy tehetném egyértelművé a környezetemnek, hogy nekem a magas lányok tetszenek?
2014. dec. 13. 07:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és hogy érthető legyen, én 190cm magas vagyok. 23f
2014. dec. 13. 07:28
 2/6 anonim ***** válasza:
pont így nèzek ki anyajegy is van rajtam csak nagyon alacsony vagyok (mintha az èn leírásom lenne)
2014. dec. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sehogy kezdetnek. Egyszerűen udvarolj olyanoknak is. Vonzzd őket. Ennyi. A magasabbak rettentően utálni tudják hogy mindenkire le néznek. Ezért olyat keresnek àtlagba aki még őket is lekörözi. Bizalompofit felrakod és nem is lesz nehéz dolgod. Nem nehezebb mint egy pici lànynál.

Sikert a hódításhoz!

2014. dec. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha az illetőnek megvannak ezek a tulajdonságai csak szőke haja van? :D Már az sem kell? :D
2014. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi számít magasnak? Hány cm-től? :D
2014. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Írd ki magadra.

De nem értem mit akarsz, attól hogy tudatod mindenkivel hogy neked ez tetszik még nem fognak ilyen lányok körülrajongani. Az a te dolgod, hogy udvarolj nekik.

2014. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!