Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a módszer beválik a mitessz...

Ez a módszer beválik a mitesszerek ellen? Próbáltátok már?

Figyelt kérdés
Kerestem valami házi praktikát és találtam egy videót amiben több módszert megmutattak a mitesszerek kezelésére. Volt egy olyan amiben egy tálba egy evő kanál cukrot kell rakni és pár csepp citromlevet összekeverni, aztán felkenni a problémás területre majd langyos vízzel lemosni. Eddig nem akartam kipróbálni mert le voltak tiltva a hozzászólások :DD Szerintetek ez jó módszer? egy nap egyszer elég gondolom...
2014. dec. 13. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez sima arcradír, én hetente egyszer alkalmazom, mert a citromsavra nem hiszem hogy naponta szomjazik a bőr. Kitisztítja a pórusokat, de csodát nem kell várni. Ami még szerintem jó, az a zselatinos tejes lehúzható arcmaszk, az arányoknak nézz utána, már nem emlékszem.

Na de lásd milyen jószívű vagyok:

[link]

A melegítési időt tartsd be, én egyszer tovább melegítettem, és 5 napig nem lehetett bemenni a konyhába, olyan büdös volt :)

De különben nyomkodd ki őket, és kevesebb lesz!

2014. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! :) ment a zöld kéz
2014. dec. 13. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy arcradír,semmivel nem jobb,mint a bolti.Miteszereket ki kell tisztítani a radírozás nem elég.
2014. dec. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!