Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten kiváló kozmetikust...

Budapesten kiváló kozmetikust (szemöldökszedésre) tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Lehetőleg a belvárosban.

Múltkor elmentem a Loreal Szépségszalonba (előtte még sose volt szedve a szemöldököm),ahol az akihez bejelentkeztem késett és a másik kozmetikusnőhöz "kerültem". Hát mit ne mondjak nem voltam megelégedve a szemöldökömmel.Kb 5-6 perc alatt végzett és csak annyit csinált,hogy középen gyantázta és alul kiszedte a kósza szálakat semmi alak formálás vagy ilyesmi. Ez került ott 1000.-forintba.Ez amit itthon is megcsinálhattam volna..


Szóval lehetőleg a belvárosban tudtok ajánlani kozmetikust? Nem baj ha borsós az ára az első (alakraformált )szemöldökszedésre még anyu kifizeti nekem,de azért megfizethető kozmetikust,aki bevált és jó és biztos nem rontja el a szemöldökömet?

16/L



2014. dec. 14. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
hát én a XI. kerületben vagyok, nem épp a belváros, de 800 Ft-ból megúszod és megbeszéljük az elképzelésedet pontosan :)
2015. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!