Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül a fodrásznál a...

Mennyibe kerül a fodrásznál a hajszőkítés leszívatás?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert én megtudnám oldani otthon is..

4000 ft-ból profi termékekkel..szőkítőpor 2x30g ha tőfestéhez(állig érő hajam van) oxi 2x 60 ml

szőkítőporhoz sárgulást kiütő szőkítőkrém 100 ml

hajszínező balzsam platina

a Kin blonde intelligens szőkítőport próbálta már valaki?


2014. dec. 14. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak szőkítés 2500-tól. (Plusz ápolás, szárítás, tehát 4-5ezertől).
2014. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom fodrásznál mennyi, mert mindig magamnak csináltam, így egy ezresből is megvan.

De ha nem értesz hozzá akkor a végén letörhet a hajad vagy épp olyan lesz mint a seprű... full száraz és sárga, ronda.

2014. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

értem én eddig csak 8000 -es fodrásznál voltam

de elcseszte a hajam

többet nem akarok menni

a C-vitaminos világosítás bevált valakinek?

2014. dec. 16. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Én próbáltam a C-vitaminos pakolást, kb. 5-6 pakolás világosított (nekem) egy-két árnyalatnyit, de valami iszonyú vörös volt.

Ha csak néhányszor volt festve a hajad, nem túl sötétre, és nem túl régen, azt könnyebben lehozza. Nekem a fél éves feketére festés után eléggé meggyűlt a bajom a hajammal, mire sötétszőke lettem.

2014. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Uh az sok 5-6..abból már veszek hajradírt.

Most rendeltem meg.. tudom nem lesz szőke de utána már könnyebb befesteni (special szőkével fogom)ha kiszedi a pigmenteket. Voltam korábban sötétes barna ,gyönyörűen középbarna lett a hajam a palette sötétszőkéjétől attól próbálok megszabadulni..

volt előtte vörös is szőke is szóval elég sokminden.lol

2014. dec. 17. 10:55
 6/6 A kérdező kommentje:

ahol lenőtt a hajam ott világosabb és rezes mert ráfestettem a garnier szőke 8.-as hamvast ami rezes lett..szóval kivagyok akadva

várom a hajradírt hogy végre világosabb hajam legyen ez az egyik cél..

2014. dec. 17. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!