Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az egész hátam teli van...

Az egész hátam teli van pattanás utáni hegekkel. Mivel lehetne eltüntetni őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok. Ahogy beléptem a serdülőkorba, nem csak az arcomon, de a hátamon is megjelentek olykor-olykor elég csúnya pattanások. Később már csak a váll és lapocka környékén voltak, mostanra viszont már nagyon ritkán jön csak elő egy-egy példány.

Sajnos a hátam viszont tele van a csúnya pattik után megmaradt hegekkel, piros foltos, vagy éppen kráteres.

Hogyan tudnám eltüntetni őket? Mindig szépen kezeltem őket, figyeltem a fertőtlenítésre, mégis megmaradtak a nyomok.


Így a segítségeteket szeretném kérni, hogy kinek milyen módszer vált be.


2014. dec. 16. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Otthon már sehogy kozmetikusnál hámlasztással.
2014. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az arcomon voltak ilyen hegek és sok-sok mindent kipróbáltam, bőrgyógyászt is, ő felírt vmi gyógyszert, az segített is, de ahogy vége lett a kúrának, jöttek is vissza a pattik. A neten meg kutakodtam egy kicsit és találtam egy krémet ami bevált:

[link]


Gyógyszertárban lehet venni, remélem neked is beválik. :)

2014. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!