Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?...

Mit kezdjek a hajammal? (Alapból ilyen bénán hullámos)

Figyelt kérdés

Szóval alapból nem túl vastagszalú, dús, de felül egyenes, lentebb meg a hullámos és a göndör között van valahol, de a lényeg, hogy olyan mint egy hajléktalannak. Ha rakok rá hajhabot akkor se sokkal jobb. Nemsokára megyek fodrászhoz, szeretném ha megcsinálná hogy tartósan göndör legyen, ne jöjjön szét és ne legyen olyan mint egy madárfészek. Erre milyen megoldások léteznek? Mit ajánlotok?

Előre is köszönöm



2014. dec. 16. 20:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy mivel mindennap van edzésem, jó lenne ha azt is bírná (megizzadni nem nagyon szoktam)
2014. dec. 16. 20:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egy laza dauer ?
2014. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2014. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Linkeltem egy képet, várd meg míg megjelenik, ne daeuráltass, mert olyan göndör lesz, hogy nem fogsz tudni vele mit kezdeni.Az enyém is ilyen, jól kell vágni, hogy alul szépen beálljon.
2014. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha alapbol benan hullamos a hajad, es nem szoktal megizzadni edzesek alkalmaval, akkor neked pszichológusra van szükséged.
2014. dec. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az első két válaszolónak köszönöm:)

A harmadik meg nagyon vicces, nem értem mi bajod van..

2014. dec. 20. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!