Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre vágassam a hajam?

Dev5 kérdése:

Milyenre vágassam a hajam?

Figyelt kérdés

Nos.. több alkérdésem is lenne ezzel kapcsolatban !

Először is egy kis háttértörténet : Szőkés barnás hajam van (17F) és régebben elkezdtem felfele lőni, mert hogy menő.. de aztán a középiskolában elkezdtem egy kicsit az ilyen rövidebb és oldalra állított hajakat díjazni és ki is próbáltam . Nagy volt az öröm, de mint mindent azt is meguntam.Általában az életemben nyáron szoktam 'fejlődni' (ha lehet ennek nevezni), mert akkor változtatok hajat és mintha komolyodnék is egy keveset.Itt vagyok most 11.ben és kb akkora a hajam, hogy ha le fésülöm vagy csak kézzel le húzom akkor lazán bele ér a hajamba és nem vagyok megelégedve vele. Még a mai napig úgy hiszem, hogy az én hajam rossz az ilyen divatokra! Hajmosás után kezelhetetlen csak lefelé áll (ha szárítom akkor is)csak lakkot szoktam használni és akkor is még másnap is szét hullik nem úgy áll ahogy szeretném és ezzel béna is szerintem.(oldalt felgépelve 3mm-re és fent meg szemig ér, mint már mondtam) .Most ezen szeretnék változtatni és a ti segítségeteket kérném ebben! Csatolok pár képet, hogy igazából mire is gondolok:

[link]

[link]

[link]

Előre is köszönöm! Sziasztok!



2014. dec. 16. 23:17
 1/4 A kérdező kommentje:

kicsi hiba!!!


*persze, ha le húzom a hajam akkor nem a hajamba ér bele hanem a szemembe!

Elnézést érte, ha van szerkeszt funkció

2014. dec. 16. 23:21
 2/4 anonim ***** válasza:
A 3.at válazd szerintem a kepek közül;)probald ki a hajhabot esetleg hatha aval jobb lessz..
2014. dec. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vágas le a tetejéből egy kicsit de ne túl sokat
2014. dec. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3 a legjobb :)
2014. dec. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!