Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fenekemen kb. 2 cm-es...

A fenekemen kb. 2 cm-es vékony lila csíkok vannak,még elég fiatal vagyok 14 lettem és nem hinném hogy narancsbőr mert egyébként tök feszes a popsim. Narancsbőr vagy véraláfutás?

Figyelt kérdés
De nagyon zavar mert elég sok van belőlük.
2008. aug. 17. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! én úgy tudom h a narancsbőr olyan hogyha összenyomod egy kicsit a feneked és a combodona bőrt, olyabn a felszíne mint a narancsé. Szóval a tied sztem nem az. de lehet striád is, az pedig növési csík. Elképzelhetőnek tartom, mivel csak 14 vagy, javában a növés közepén.
2008. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, az bizony stria. Sajnos, ha már kialakult, azt nem nagyon lehet eltüntetni. Esetleg halványítani. Kialakulhat pl. hirtelen testsúly- változástól is.
2008. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

STRIA???

úristen hát igen meglehet mostanában sokat nőttem.De tényleg nem lehet eltütetni?Annyira zavaró,ha lefekszek majd egyszer a pasimmal akkor nagyon rondának fogja tartani a fenekemet.

2008. aug. 17. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, a színük idővel nem lila lesz hanem fehér.sportolj, attól a kötőszöveteid feszesebbek lesznek és a striák is kevésbé lesznek feltűnőek.használj testápolót nehogy több striád legyen és a meglévőknek is jót fog tenni:)
2008. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A tinikorban növés miatt kialakult striák negyon elhalványodnak idővel, fehéresek lesznek, és nem feltűnőek.
2008. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) de aki tud még több gyógymódot az is írhat
2008. aug. 17. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyógymód a leendó pasid lesz, akit marhára nem érdekel majd a csík a seggeden ha amúgy feszes:) Ez legyen a legnagyobb bajod életedben:)
2009. márc. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ehh köszi X)
2009. márc. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!