Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet beszerezni: Afrodita...

Hol lehet beszerezni: Afrodita akne krém cinkkel? Patika, dm, tesco, vagy hol?

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

sya!Afrodita termékek már nem kaphatók kereskedelmi forgalomban,így csak a forgalmaszó cégnél érdeklődhetsz,vagy a kozmetikusod által...

ha tudsz angolu, ajánlom ezt az oldalt:

[link]

2008. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló vagyok,tényleg a legjobb ha a kozmetikusodat kérdezed,mert ő a nagykereskedésekkel biztos tartja a kapcsolatot,ahonnan tud szerezni...
2008. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kozmetikus tud neked rendelni bármikor,de szerintem fodrászkellékes szaküzletben is lehet
2008. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha Szegeden élsz , akkor tudok címet adni hogy hol lehet megvásárolni-én is ezt használom:)
2008. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
sajnos nem szegeden élek hanem pesten és közmetikushoz meg nem járok (és gondolom pofátlanság lenne bemenni vmi kozmetikus szalonba ,h tegyen már nekem szivességet). Azért köszi. Ha vkinek van még ötlete szivesen olvasnám!!!
2008. aug. 19. 09:06
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem lenne égő csak a krémért bemenni egy szalonba- elvégre nem szivességért, hanem jutalékért rendeli meg neked a krémet:)
2008. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Megvan ez a link magyarul is, csak hogy ezt a krémet "lakossági felhasználó" nem rendelheti, csak kozmetikus, vagy fodrász, manikűr, pedikűr.

[link]

Pedig nekem is jó lenne egy ilyen.

Valaki nem tudna rendelni? Kifizetem, csak rendelne... :(

2010. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én pont fodrász vagyok, uh. majd intézkedem. Köszi a linket hasznos volt!!
2010. febr. 11. 11:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia, ez előző vagyok. Ha rendelsz légyszíves írjál már nekem privátot, én is szeretnék ilyen krémet.
2010. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én is szeretnék Afrodita kozmetikumokat venni.Pakolást meg krémet.Én Szegeden élek,meg tudnád mondani,hogy honnan tudnám beszerezni?
2010. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!