Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Acnés bőr ellen mit lehet...

Acnés bőr ellen mit lehet tenni ami hatásos is? Valami tablettás gógyszer? Vagy krém?

Figyelt kérdés
Sajnos sokat szenvedek az arcommal és próbáltam sok mindent, de eredményes változás nem volt még sajnos. Valaki tudna ajánlani valamit? Hasznos tipp?

2014. dec. 24. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Sotret félék elég hatásosak, bőrgyógyász írja fel.
2014. dec. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd utánajárok! Olvastam és hallottam a cink tablettáról is, hogy az is hasznos! Sőt az a herpesz megelőzésére és a haj töredezettsége is jó.
2014. dec. 25. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is mindenfélét próbáltam már, de semmi sem segített. Végső elkeseredésemben rendeltem meg az acne.org cuccokat, nem olcsó, de nagyon megérte. Már kb. 1 éve használom, azóta nem látott a bőröm alapozót. :)
2015. máj. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!