Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom így 'belőni' a...

Hogy tudom így 'belőni' a hajamat? Infóba.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arra lennék kiváncsi, hogy mi lehet most a problémám? Nagyon tetszik az a haj ami most van pl. Cristiano Ronaldo, KevinPrinceBoateng, VV Aurelio-nak, és UGYANÚGY van levágva nekem mint nekik kb. A bajom az lenne, hogy nem tudom ők mivel állítják be a hajukat szerintetek? Zselé /Wax/Hajhab ? Milyen erősségüvel szerintetek ( pl. ha beletúr valamelyikük szinte megse mozdul) illetve Aurelio amikor belefésült mindig a hajába olyan mintha ilyen 'zsírosabb' lenne a haja vagy nemtudom. Szerintetek esetleg lehet az a baja a hajamnak hogy túl sűrű ? Ritkitaní kéne? Köszönöm előre is.

2014. dec. 30. 00:51
 1/1 supra01 ***** válasza:
Szia! nedves hajra nedves waxot szoktam tenni és így szárítom be ilyen formára. Ez ad egy alapot, aztán wax-szal beállítom. Lehet kapni többféle waxot attól függően hogy nedves hatást akarsz elérni vagy inkább mattot.
2014. dec. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!