Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan és mivel tudnám eltűnte...

Hogyan és mivel tudnám eltűntetni az arcomról a pattanásokat? L

Figyelt kérdés
Már használtam pár fajta arctonikot,arcradírt.Ezek helyre is tették,de csak a használat elején utána ahogy hozzászokott a bőrőm már nem igazán használtak.Tippek?Fontos lenne
2015. jan. 1. 23:44
 1/5 Quasar07 ***** válasza:

Szerintem menj el kozmetikushoz, ő tanácsot is tud adni, meg ajánlani jó termékeket, és rendbe teszi az arcod. Mellesleg azért is jobb, mintha magadnak kezdenéd nyomkodni az arcod, merrt ő tényleg ért hozzá, és nyoma sem marad.

Ne használj alkoholos cuccokat az arcodra, még véletlen se , attól csak rosszabb lesz.

Az oriflame kozmetikumait tudom ajánlani, nekem a teafás nappali arckrém pár hét alatt rendbe rakta a fejem, de emellett mentolos arcgélt, levendulás tonikot, és Balea Clean&Clear-0 bőrradírt használok. Ezek tényleg jó termékek.

Az ásványi anyagok is elmúlasztják a pattanásaid. És mindig tartsd tisztán az arcodat, ne fertőződjenek el a pattik. A kisebb mitesszerekre hatásos a lehúzhatós maszk. De ezek csak tippek ne kenj fel mindent az arcodra amit találsz, jól vizsgáld ,eg hogy ,ivel kened be a fejed.

Kerüld a "pattanásserkentő ételeket". De csokit asszem ehetsz, mert a közhiedelemmel ellentétben a csokitól csak hízni lehet, pattanásosodni nem.

2015. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Quasar07 ***** válasza:
De tudok ajámlani egy nagyon jó házi bőrradírr is, ha érdekel, írj rám, feleslegesen nem írom le, mert ínhüvelygyulladást kapok.
2015. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Étkezz egészségesen (mellőzd az olajos/zsíros ételeket, csokit, magvakat stb..) sportolj valamit és nézz körül dm-ben, rossmanban krémek után, menj el bőrgyógyászhoz aki ajánl valami krémet vagy menj kozmetikushoz. De rengeteg házikészítésű krémet tudsz készíteni amik neten fönnvannak. ;)
2015. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
elsősorban fontos hogy ne piszkáld az arcodat a kezeddel mert az sohasem tiszta és rengeteg baktériumot viszel fel az arcodra. soha ne kapargasd vagy nyomkodd napközben szintén piszkos kézzel mert előbb besebesedik majd ótvaros lesz és hegeket is hagy nem mellékesen. minden este tisztísd meg a bőröd a napközben rádragadt szennyeződésektől ajánlanám a mentholos-kamillás arcszeszt mikor felviszed az arcodra csípni fog de csak pár másodpercig a gyógyszertárakban lehet kapni valamint ezután kend be a problémás helyeket cink oksziddal nekem ezek a termékek nagyon jól beváltak egymás után használd őket miután az arcszesz elpárolgott a bőrödről
2015. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

-teafaolaj

-ne nyomkodd

-ne fogdosd az arcod

-tisztitsd 2x egy nap

-hidratálj ( nekem a kozmetikusom mondta hogy a körömvirágkrém az jó a pattanásra)

-étkezz egészségesen

igyál sok vizet

-kozmetikus havonta

-gózölés

-radirozás hetente, 2 hetente

-egyél olyan ételeket amiben E , A , B , C Vitamin van ez segit .

-ne lógjon aszemedbe a hajad , és ne is hagyd zsirosodni a hajad mert akkor az arcod is zsirosodhat.-

2015. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!