Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok valami jo modszert a...

Tudnátok valami jo modszert a pattanások eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Van egy pár pattanásom de amikor megjön a havim akkor kijön 1-2 nagyobb is... A napokban is kijött egy de ez nem olyan gennyes hanem a bőröm alatt van és csak piros és úgy érzem bármikor szétturranhat az arcom mert annyira fáj. Erre keresnék valami jó krémet vagy tonikot. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 3. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
fabulon tini tonik és kamilla tea nekem bevált.
2015. jan. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Micellás víz reggel este tisztísd vele az arcod.

+

La Roche-Posay Effaclar Duo (gyógyszertárban tudod beszerezni 4000 Ft körül) Én csak esténként használom.


1Hónapja használom és nincs egy pattanásom se, mikor megjön akkor 1-2 kisebb kijön, de el is tűnik mikor a mensimnek is vége..


19/L

2015. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a Dm.-be lehet kapni Garnier pattanástalanitó gélt és az leszáritja .

a körömvirág krém is jó rá ( ezt nekem a kozmetikusom mondta ):)

a mézes arcpakolás is jó rá , mert a méz az gyulladáscsökkentő .

2015. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!