Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik balzsam jó töredezett...

Melyik balzsam jó töredezett hajra?

Figyelt kérdés
Nagyon gubancolódik a hajam (egyenes, hosszú). Vágattam belőle. Most használok egy balzsamot (Schauma Q10 hajerősítő balzsam). Gyönyörű sima lesz tőle, de nagyon zsírosodik a hajam, mióta elkezdtem használni, kb 3 naponta kell mosni (előtte elég volt heti 1x). Van olyan, amitől könnyen kifésülhető lesz, de nem zsírosodik így?

2015. jan. 3. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:

most akkor mi a kerdes? :D

Ha a toredezes akkor a valaszom az hogy nincs olyan balzsam 😃

2015. jan. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi akkor mosta kérdés? Töredezett hajra nincs sampon, azt le kell vágni és kész.

Sampon amitől könnyen kifésülhető lesz és nem töredezik? Erre az a megoldás, hogy veszel egy sampon, rákened a hajadra, leöblíted, ezután fogod a hozzájáró balzsamot, a hajadra kened, közben az ujjaiddal kifésülöd a hajad, kicsit rajta hagyod, majd leöblíted. Nekem ez vált be eddig, és én neked leginkább az Oriflames sampon-balzsamokat ajánlom, mert nagyon jók, de egyébként ebben az esetbenbármilyen zsíros hajra való jó.

2015. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Elkezdtem használni egy balzsamot, mert alig lehetett kifésülni a hajam. Viszont mióta ezt a balzsamot használom nagyon zsírosodik a hajam (alapból normál hajam van, nem zsíros). Milyen balzsamot használhatnék, amitől nem zsírosodik ennyire a hajam, de könnyen kifésülhető lesz? (nagyon sok fajta van, nem tudom milyet válasszak)

2015. jan. 3. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Balea Oil Repair

Serical Latte

2015. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne kend a hajtöveidre
2016. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!