Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövekedés serkentésére...

Hajnövekedés serkentésére milyen szereket, tanácsokat tudnátok mondani, ajánlani?

Figyelt kérdés
Sajnos a fodrász elrontotta a hajamat, oldalt fél centis lett, és az idióta még elől a kilógó hajszálaimat is lenyírta géppel..használjak Bánfi-t, Biotint, Aloe Vera-t Segítsetek.:( 17/F
2015. jan. 3. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szedj vitamint, mert annál jobban semmi nem serkenti a hajnövekedést.
2015. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Alpicin Koffeines hajsampon és lehet hozzzá kapni hajszesz is. 2000 FT a sampon ára és dmbe és Müllerbe tudod beszerezni. Van 1.000 ft.ért is egy német koffeinos sampon az is jó és olcsóbb mint az Alpicin, Seborin Energie Koffein Sampon (Schwarzkopf) a neve és ugyancsak Müllerben lehet hozzájutni. +Ricinus-olajos pakolás is serkenti a hajnövekedést.
2015. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vitaminokkal és szépségvitaminokkal csínján mert ha allergiás vagy bizonyos összetevőire akkor csűnya pattanásaid is lehetnek. Kávé is nagyon jó a hajnövekedésben, örölt kávéből és pépésített banánból ha csinálsz egy pakolást a fejedre az is segíthet.
2015. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2-3. voltam. Én lány vagyok és ezeket használom. A pakolást amit kiegészítek még egyébb olajokkal hajvégápolás céljából + használom a Seborin koffeines sampont és havonta 4-5 cm. nő igy a hajam.
2015. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ez tuti? Mert akkor kipróbálom. :)
2015. jan. 3. 18:29
 6/11 anonim ***** válasza:
A samponok azok jók igen, ha anyagilag nem gond akkor az Apicint vedd meg mert több benne a koffein = hajnövesztő anyag, mint a Seborinban. Vegyél hozzá szeszt is azzal kenegetheted a fejed. A kettő kb. 4500 Ft. a Müllerben, én ennyiért vásároltam a barátomnak. Én magamnak a Seborint használom mert olcsóbb de mégis koffeines sampon, meg a házi banános pakolásomba rakok őrölt kávét amit 1.5-2 órán at hagyok a fejemen. Ezt október óta csinálom, csomót nőtt a hajam mondta is fodrászom hogy van egy csomo babahajam. Babahaj = növekedésnek indult haj a hajhagymából. De a pakolás nekem azért kell mert ki van száradva a hajam meg a kávé színezi is picit és a koffein miatt hajnövekedést okoz. A Ricinus olajra sokan esküsznek, én nem használtam még. Szerintem probáld meg a sampont és a szeszt, kiprobálhatod a Ricinust is. 500 Ft. körül van a patikában. Sok sikert.!
2015. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És a barátodnak hogy nőtt a haja? Használt neki?
2015. jan. 3. 18:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Pár napja adta neki oda. Ennyi idő alatt nem hiszem. De nekem igen a Seborintól, kb. 3 hete használom. Ez az olcsóbb koffeines sampon.

Nezd meg Kremmanian a tapasztalatokat.

2015. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

www.kremmania.hu

Alpecin C1 Koffeines Sampon (Alpecin)

2015. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem én kipróbálom a ricinusolajat, meg mellé veszek egy koffeines sampont is, biztos ami biztos :)
2015. jan. 3. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!