Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet selymes és puha a...

Chloéé98 kérdése:

Mitől lehet selymes és puha a hajam?

Figyelt kérdés
A hajam hajlamos a töredezésre,szükségem lenne tanácsokra. Attól jobb lesz ha befestetem?

2015. jan. 8. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyenre festeted. Ha világosítod szőkítővel, akkor szárazabb, durvább lesz. Egyébként sima hajfestéktől szép fényes lesz. Azt nem vettem észre, hogy puhább lenne.

Puha a sok-sok hajbalzsamtól lesz. Próbálj ki sokfélét, amíg nem találod meg, ami neked a legjobb.

2015. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden festék árt, van ami kevésbé, van ami nagyon. Jót semmiképp nem tesz a hajaddal.

Vegyél argán olajat, attól puha, selymes lesz a hajad és nem fog annyira töredezni sem. És minden mosásnál használj balzsamot.

2015. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha pedig házipraktikát szeretnél...és ami nekem helyretette egy műtét után(mert akkor fejkötésem volt es hetekig nem moshattam hajtövet és mint babáknak koszmos lett) a tojás...! Hosszusagtol függ mennyit...felkened száraz hajra ,állni hagyod kb.fél oráig és kimosod amivel am.szoktad! Kb.1 hó gyönyörű lett azota pedig havi egyszer szépségnapon megcsinálom 😋
2015. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!