Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy kis problemam.1 hete...

Niky021120 kérdése:

Van egy kis problemam.1 hete be daueroltattam a hajam, de mar semmi allasa. Ugy nez ki, mintha az aram csapott volna meg. Hogyan tudnam kiszedni ezt a "dauer"-t a hajambol? Van valami hazi Praktika, vagy valami keszitmeny ilyen dolgokra?

Figyelt kérdés
Van egy kis problemam.1 hete be daueroltattam a hajam, de mar semmi allasa. Ugy nez ki, mintha az aram csapott volna meg. Szerencsere allitolag csak 4-5 hetig marad ez a "dauer" a hajban, de latszik is...... Csak ez az "aramcsapas" ne lenne....
2015. jan. 12. 14:39
 1/8 anonim válasza:

nekem rendszeresen dauerolt a hajam.

mivel a dauer szárít, ezért BALZSAMOT használj a hajadra! Ha "megpuhul" a hajad nem fog rosszul állni. Illetve szárírásd meg hajszárítóval, de ne fésülgesd csak finoman túrj bele az ujjaiddal és használj rá göndör hajra való hajhabot. Hidd el ez a titka :)

2015. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. De ezek megvannak. Szerintem a fodrasszal Volt a baj, mert gliss kur cuccokat hasznalok, sampontol a hajpakolasig, plusz hajolaj, de hat ugy Sem jo. Ezert akarom kiszedni.
2015. jan. 12. 15:29
 3/8 anonim válasza:
akkor marad a hajvasalás, de nagyon tönkre fogja tenni a hajadat.
2015. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet csak úgy kiszedni, mert a kémiai kötéseket változtatták meg egy rakás vegyszerrel.

Oké, állítólag egy jó fodrász még egy daurerrel tud rajta segíteni, kérdezz körbe ezzel kapcsolatban.

2015. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat köszi. :)
2015. jan. 12. 16:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne gliss kurt használj, hanem jó minőségű, fodrászok által is használt termékeket.
2015. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Nem tudom érdekel-e még? Nekem hát középig érő hajam van, dauerolt. Én azt szoktam csinálni, hogy megmosom, jól kifésülöm, hajmosás után balzsamot 10 percig rajta hagyom. Felfogom lófarokba. Nem kell megszárítani!!! Szétválasztom a copfot kétfelé, és befonom kettőbe, amikor még törölközőszáraz. (nem kell többe fonni, nekem sok hajam van). Amikor megszárad,gyönyörű, természetes hatású nem göndör, hanem hullámos haj az eredmény. Sokkal szebb, mintha mondjuk becsavartad volna. Előjön a dauer hullám is, de nem olyan mű hatású. Próbáld ki, egy próbát megér...:-)
2015. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy pihe-puha lesz a hajad, nem durva, sprőd, mint a sima daueros szárítástól.
2015. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!