Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok válaszát várom. Ti is...

Lányok válaszát várom. Ti is jártatok már így? Szerintetek az miért van, hogy ha elmegyek a fodrászomhoz megmutatok neki egy képet, hogy például olyan szőke melírt tegyen a hajamban és még sem haladja meg azt a színt (világosabb szőke) :s

Figyelt kérdés
Sokkal sötétebb és nem annyira látszik.Talán kevés ideig hagyná rajta?

2015. jan. 14. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakran a fodrász se tudja milyen szín sül ki a festés végén mivel nem ismeri a teljes hajtörténeted. Az is lehet, hogy kíméletesebb oxit használ hozzá ezért sötétebb az eredmény.
2015. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy másik fodrászt esetleg :)
2015. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tisztázni kell, hogy pontosan mit szeretnél. Ha szőkítőporral csinálta, akkor lehet, hogy gyengébb oxidálószert tett, mint amit kellett volna, ha meg festéket, akkor nem volt jó az anyagválasztás. Vagy simán félrenézte a képet, számára nem volt annyira világos a melír...
2015. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fodrásznak figyelembe kell vennie azt is hogy neked maradjon hajad is a végén. Ha például sötét vékony hajból akarsz világos szőkét, megoldható, de erős szőkítő kell hozzá, és lehet hogy le is törik tőle a hajad. Inkább használnak gyengébb szőkítőt és marad egészséges hajad, de nem egészen olyan világos mint amilyet szeretnél.
2015. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jártam így, nem is egyszer. Kb. negyedjére sikerült olyan fodrászt találnom, aki képes volt megcsinálni a sötétbarna hajamat rendes, szép szőke melírosra. A többi mind ilyen csúnya, narancssárgás förmedvényt festett, pedig kértem, hogy NE ilyen legyen és ha nem tudja megcsinálni, hagyjuk inkább. A mostani fodrászom azt mondta, hogy annyi a titok, hogy erősebb szőkítőanyag kell a festékbe és hosszabb ideig kell rajta hagyni, ami persze rizikósabb, de tuti szépre szőkíti. Én vállaltam ezt a kockázatot, megérte. Ő még búra alá is be szokott ültetni, mert a hő hatására is még jobban kiszívja a szőkítő. Most nagyjából ilyen a hajam össhatása egészen sötét barnából:

[link]

2015. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!