Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek attól károsodik a...

Szerintetek attól károsodik a hajam, ha a Bánfi hajszeszt nem szoktam lemosni?

Figyelt kérdés
Bánfi sampont és hajszeszt használok hajnövesztés céljából. Hetente kétszer mosok hajat és minden hajmosás után "bemaszírozom" a hajszeszt a fejbőrömbe. A flakon hátuljára úgy van írva ,hogy a hajszesz használata előtt és utánna is meg kellene mosni a hajat, de utána már mindig lusta vagyok :D

2015. jan. 14. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ki fogja szárítani a fejbőrödet és vagy hámlani fog vagy atomzsíros lesz egy idő után. És akkor adtál a sz.rnak egy pofont, mert hullani fog.
2015. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel csak ártasz magadnak, de idővel úgyis rájössz..
2015. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szárítja a fejbőrt és a hajat is, tehát mindenképp mosd le 20 perc után! Én úgy szoktam, hogy először a kádba belógatom a fejem, megmosom a hajam, teszek rá törölközőt, fogat mosok, addig szárad egy kicsit. Utána ráteszem a hajszeszt, kukás zacsi, száraz törölköző, 20 perc után pedig letusolok és közben megmosom a hajamat, teszek rá maszkot, leöblítem és utána megszárítom. Nekem 75 centis hajam van, de én csak a hajszeszt használom, egyébként Alfaparf sampont és maszkot használok. Ezeket a fodrászomtól veszem kimérősen, így lényegesen olcsóbb.


Én nagyon szeretem a Bánfi hajszeszt, mert amikor elkezdtem használni, 2007-ben, pár centis hajam volt, és 3 év után hátközépig ért. Csak azért hagytam abba, mert az exem nem bírta a szagát, de pár hónapja újra elkezdtem használni, és nőnek a babahajaim. Szerintem nagyon látványos eredményt lehet vele elérni, ha valakinek nem hormonális okokból hullik a haja.

2015. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!