Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű haj állnak nekem...

Milyen színű haj állnak nekem jól a leírtak alapján?

Figyelt kérdés

Nos, az arcom többnyire kocka alakú, ezért leginkább ilyen hajat hordok:

[link]

A szem ilyen színű kb.:

[link]

Az igazi hajszínem ilyensmi:

[link]

Alacsony kb.155 cm-s vagyok.

Az orrom keskeny és görbe. Teljesen olyan, amilyen Alona Tal-nak van.

Ezek alapján milyen színű hajat ajánlanátok? :) Én a szőkén én kéken gondolkoztam.


2015. jan. 15. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:

kéken????? jézusom

miért akarsz a hajszíneden változtatni? amúgy ha itt kérsz véleményt ne azt írd le hogy hány cm vagy és mennyire görbe az orrod hanem azt hogy milyen bőr tónusod van mert akkor lehet megmondani milyen szín állna jól. szerintem barna ( ennek minden árnyalata) ha segít nekem kék a szemem az arc formám nekem is inkább szögletes és gesztenye barna a hajam amihez szolizok hogy ne legyek olyan mint egy hulla

2015. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen. Tetszik az a hajszín.

llyensmi kékre gondoltam:

[link]

Hát, nem tudom mi szerint dől el a bőrtónus, szóval ezt passzolom :o

2015. jan. 15. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
ha megvan hozzá a stílusod (ilyen gothos style) akkor a kékre szavazok. nem semmi tud lenni, ha egy csajnak extrém a haja, de azért ahhoz stílus kell. szóval ha totál hétköznapi vagy akkor inkább mosolyagni fognak rajta, de ha kicsit extrémebb, akkor az dögös :D
2015. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor a bőr színed milyen ? Sápadt fehér vagy rózsaszínes vagy kreol barna ? Ha a kéket választod es fehér a bírod az szerintem passzolna is de ahogy írta az előző kommentelő akkor lesz ütős ha extremebb a stílusod :) első voltam
2015. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, én kreolt mondanék :(
2015. jan. 16. 05:53
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor a kéknek olyan árnyalatával festesd be, ami illene a bőrödhöz :)
2015. jan. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!