Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Itthon csináljam vagy inkább...

Itthon csináljam vagy inkább ne kísérletezzek?

Figyelt kérdés

Szalagavatóm lesz és kellene azért valami természetes smink.Nem szoktam magamat sminkelni,ezért nem tudom miket kellene beszereznem. Tudnátok ötletet adni? Egyszerűre gondoltam semmi hivalkodó. Vagy menjek kozmetikushoz egy vagyonért?:)

Van egy két heg az arcomon de gondolom az eltüntethető:)


Előre is köszi:) 18/L


Esetleg hajra ötlet?:)



2015. jan. 16. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

szia:) Megpróbálhatod,bár én még amikor kezdtem elég béna voltam a smink terén. Szóval ha van időd kisérletezni a sminkkel, akk szt jó ötlet.


Termékek: az Avon, Lora termékek jók és megfizethetőek

- szempillaspirál

- szemhéjpúder (nude, ill. 1-2 szín is jó ha van)

- pirosító-erre a célra rúzs is alkalmas

- rúzs/szájfény..., ami jól áll

- BB, CC krém(színezett hidratálók)/ alapozó- én az előbbit ajánlom/ korrektor


Ezekkel szinte bármilyen sminket eltudsz készíteni. A szemsminkhez + ecset (de ideiglenesen akár fültisztító is megteszi)

2015. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha alapvetően nem sminkelsz, akkor inkább bízd szakemberre a dolgot.

Mire mindent megveszel, bőven túlléped a sminkes által elkért összeget, és akkor még az sem biztos, hogy jó lesz a végeredmény, mivel nincs gyakorlatod a dologban.

Ha mindenképp Te szeretnéd csinálni, akkor a következökre lesz szükséged:

Alapozó, ami megfelel a bőrszínednek, bőrtìpusodnak. Ajánlom a catrice termékeket, esetleg, ha nagyon világos a bőröd, akkor a rimmel lasting finish alapozóit is megnézheted. ~2-3000 ft

Korrektor pl az essence stay all day egész jól eltünteti a karikákat.~1000 ft

Púder, fixálja az alapozót, ebből is jó a catrice és az essence is ~ 1500 ft

Pirosító, kell, visszaadja az életet az arcodnak, a barackos árnyalatok mindenkinek jól állnak a catrice pirosítói nagyon szépek ~1000-1500 ft

Szemhéjalapozó, fontos, hogy ne kenődjön el a szemfesték ~1000 ft

Szemhéjpúder, egy szép pezsgőszín kinyitja a tekintetet ~ 1000 ft

Szemceruza ~6-800 ft

Szempillaspirál, Lovely curling pump up...naggyon jó ~600 ft

Szájfény, vagy rúzs ~1000 ft


Ezekre lesz szükséged, ha tartós, szép végeredményt szeretnél. Abban a sorrendben írtam a termékeket, ahogy használni is szoktam öket.

Mindent megtalálsz bármelyik rossmannban.

2015. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, igen... az ecsetek lemaradtak, de azt is megveheted az essence-catrice pultokon.

kell egy púderecset, egy pirosítóecset, és nem árt a szemhéjpúderhez sem.

az alapozót és a korrektort eldolgozhatod tiszta kézzel is.

2015. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

én nem mennék sminkeshez, inkább elkezdenék otthon kísérletezgetni, youtube-on videókból ötleteket lesni :)

nem bonyolult egy egyszerűbb sminket összehozni, a kozmetikus valóban nagyon drágán dolgozik. az én szalagavatómon is sok lány sminkeshez ment, a legtöbbjüknek nagyon eltúlzott, maszkszerű sminkje lett. furcsa, amikor valakiből teljesen más embert csinálnak külsőre :D szóval már csak a kicsit természetesebb hatás érdekében én otthon próbálkoznék.

amiket a 2. kommentelő írt, azokat kb szerezd be, de ennél jóval olcsóbban ki tudsz jönni, én oriflame-ből szoktam rendelni, ot egy alapozó 1500ból kijön, korrektor 500 ft.. szemhéjalapozónak használhatod a korrektort, és szemhéjpúdert is jóval olcsóbban beszerezhetsz drogériából.

és ráadásul ezekből a termékekből marad egy csomó, a további jeles alkalmakkor újra használhatod őket, szóval rengeteget spórohatsz ezzel, ha nem sminkeshez mész.

nem azt mondom, hogy ócska termékeket vegyél, de mivel hétköznapokra nem sminkelsz, én nem vennék pl 3000-es alapozót.

2015. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
3as, púderhez és pirosítóhoz használhatod ugyanazt az ecsetet, és a szemhéjpúdert ujjal is szuperül fel tudod vinni, ha nem egy nagyon erős, extra sminket akarsz. egyébként ha van időd, e-bayről rendelj ecsetet, iszonyat olcsón vannak fent pl sigma ecsetek másolatai.
2015. jan. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs tapasztalata, nem jó a rendelős (avon, oriflame) smink, mivel nem tudja, hogy melyik árnyalat jó a bőréhez.
2015. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek egy ilyen smink jó lenne? [link] Ehhez is elég akkor amiket írtatok ugye?:) Nagyon köszönöm a válaszokat!!!!! :)
2015. jan. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!