Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől szőrös a fenekem?

Mitől szőrös a fenekem?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és nemcsak a fenekem de a combom is nagyon szőrös..Ez mitől van? Mit csináljak vele?? Még anyukámnak sem merem elmondani... Segítsetek légyszi!!

2015. jan. 18. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma, menj orvoshoz
2015. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem nagyon merek.. És milyen orvoshoz menjek? És ugye nem fogja megnézni?
2015. jan. 18. 09:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a hormonproblémával riogat! Lehet,hogy ilyen alkat vagy,mint én. Nekem is szőrös,én leborotváltam.
2015. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De, nyilván meg fogja nézni, az a dolga. arra van az orvos, hogy meg merjük mutatni neki az ilyen dolgokat. Nem tudom milyen orvos foglalkozik ilyennel, először a háziorvost kérdezd meg.
2015. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy hormonprobléma, mivel én is ezzel küzdök már évek óta és örökletes dolog. Gyantázd le, vagy ha azt nem bírod akkor borotva.
2015. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De a borotvától nem erődödik meg?? Én epilátorral szőrtelenítek de ott nagyon fáj.. Mit csináljak hogy ne fájjon? És másnak is ennyire szőrös? És ti mit csináltok vele?
2015. jan. 18. 10:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyantától egy idő után gyengül. De simán lehet hormonális, ezt én innen nem tudom megmondani.
2015. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tinikoromban nagyon csúnya, nagyon erős szőrös volt. Elkezdtem borotválni. Soha nem epiláltam, gyantáztam. Ma már a combomon alig van szőr, tele van "kopasz foltokkal".
2015. febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
attól függ hány éves vagy..ha 16 felett akkor menj el nőgyógyászhoz és kapsz fogamzásgátlót (attól megritkul , meghalványodik) ha meg szeded már akk kérj rá valami tabit és 3 hónapon bellül alig fog látszani
2015. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!