Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna fenékig érő szűz hajamat...

Barna fenékig érő szűz hajamat meguntam, ezért egy új színt akarok neki adni. Tippek?

Figyelt kérdés
Új hajszínt akarok,ami nem annyira feltűnő,mégis érzéki és hűvös szín. Én a kékes vagy a zafíros feketére gondoltam,viszont azt hallottam már nem egy barátnőmtől,és itt a neten is olvasgattam hogy pár embernek hullik tőle a haja..Megéri belevágnom,vagy nem? Esetleg van valami teszt a hajhullás ellen? Mármint hogy nekem nem e fog hullani tőle a hajam? Előre is köszi!

2015. jan. 19. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szoktak téged az eszedert dicsérni?
2015. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
be ne festesd, főleg ne feketére.
2015. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Nekem is "szűz"hajam van,de nem festeném be az egész hajam.Kiakar állandóan a tőfestéssel szenvedni.Én az enyhe ombréra szavazok.

Pl

[link]

2015. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szűz?:D az meg milyen?
2015. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Be ne fessed! Kár lenne érte.
2015. jan. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A szűz az én esetemben annyit jelent hogy festetlen haj,tehát még soha nem volt festve. :)

Ombrén én is gondolkoztam,de ahhoz pedig szőkítés kellene,viszont én világosabb színt sem akarok,és a szőkítéssel járó károsodást,olvastam hogy az a legkárosabb.

De már mindegy,befestettem :D

[link]

Szerintem egész jól sikerült,nagyon szép kékes élőben is,mondjuk az effekt itt picit rátesz,de élőben is szép.

2015. jan. 23. 01:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Szépnek tűnik, mondjuk a kép minősége elég sz*r.:) Arról nincs képed, hogy előtte milyen volt?
2015. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban változtatni szeretnél, vágasd le rövidre és bátran kísérletezhetsz.
2015. jan. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt a szép hosszú hajat vétek lenne levágatni.
2015. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!