Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A férfiaknak mi bajuk a...

A férfiaknak mi bajuk a kopaszsággal?

Figyelt kérdés
Én is férfi vagyok de komolyan mondom nem értem mi baja sok férfinek a kopaszsággal, meg még van aki vesz parókát is férfi léttére, de tényleg nem értem... Mi olyan rossz benne és miért szégyenlik? Nem hogy örülnének neki hogy nincs baj a nagy lobonc hajjal főleg nyáron... Én leborotváltatnám ezer örömmel az enyém de sajna szüleim nem engedik ( 15 vagyok )...

2015. jan. 20. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a bajuk, hogy ez az öregedés jele, az öregedésnek halál a vége, és az emberek félnek a haláltól.

Ez ilyen pszichológiai maszlag, ugyanolyan, mint a ráncok kialakulása. Ha előjönnek a ráncok, az azt jelenti, hogy öregszünk, múlnak az évek és egyre közelebb kerülünk a koporsónkhoz.

2015. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
meg van akinek nem áll jól. én semmi pénzért se lennék kopasz
2015. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll (baromi kevés ember), van akinek nem. Általában azok problémáznak rajta akik jobban tetszenek maguknak hosszabb hajjal...Nem esztétikus egy kopaszodó fej, de teljesen letolni meg nem akarják.
2015. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfinak jobban áll a haj mint a kopaszság. Ez a bajuk. A nők nagy része sem szereti a kopaszokat...
2015. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfinak egyáltalán nem áll jól a kopaszság. Engem pl. nőként kifejezetten taszítanak a kopasz pasik.
2015. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!